הבטיחות שלך - בידיים שלנו

עבודות חשמל טומנות בחובן סיכונים רבים המצריכים זהירות ושמירה על נהלי בטיחות קפדניים. הנה מדריך לסיכוני בטיחות בעבודות חשמל, דרכי ניהול ופתרונות:

קרא עוד  

תרבות בטיחות היא גישה מערכתית לניהול בטיחות במקום העבודה, המשלבת עקרונות, ערכים והתנהגויות שמטרתם להבטיח סביבת עבודה בטוחה ובריאה. הנה כמה דרכים להטמעת תרבות בטיחות בארגון:

קרא עוד  

עבודות כבישים ותשתית כוללות מגוון סיכונים בטיחותיים שיש לנהל בזהירות על מנת להבטיח את בטיחות העובדים והסביבה. הנה מדריך לזיהוי, ניהול ויישום פתרונות לסיכוני בטיחות בעבודות כבישים ותשתית:

קרא עוד  

שמירה על בטיחות בעבודה בחקלאות דורשת מודעות לסיכונים והקפדה על אמצעי הבטיחות המתאימים. הדרכה מתמדת, שימוש בציוד מגן אישי ותחזוקה שוטפת של ציוד וכלים יכולים לצמצם את הסיכונים ולהבטיח סביבה בטוחה יותר לעובדים.

קרא עוד  

מהי הערכת סיכונים בבטיחות? הקדמה הערכת סיכונים בבטיחות היא תהליך שיטתי המיועד לזהות, להעריך ולנהל סיכונים אפשריים במקום העבודה. המטרה היא להבטיח סביבה בטוחה ובריאה לעובדים, למנוע תאונות ונזקים, ולהגביר את המודעות לנושאי בטיחות.

קרא עוד  

הפעלת עגורנים, המשמשת בעיקר בפרויקטי בנייה ותעשייה, טומנת בחובה סיכונים משמעותיים הן למפעילי העגורנים והן לעובדים אחרים באתר. תאונות הקשורות לעגורנים עלולות להוביל לפגיעות חמורות, נזקים לרכוש ואף למוות. במאמר זה נדון בסיכונים העיקריים בהפעלת עגורנים, שיטות לניהולם ופתרונות אפשריים להפחתת הסיכונים.

קרא עוד  

חומרים מסוכנים דליקים משמשים בתעשיות רבות, כולל כימיה, בנייה, רפואה ותחבורה. עבודה עם חומרים אלו מצריכה הקפדה יתרה על בטיחות עקב הסיכונים המשמעותיים שהם טומנים בחובם, כולל שריפות, פיצוצים ופגיעות בריאותיות. במאמר זה נדון בסיכונים העיקריים בשימוש בחומרים מסוכנים דליקים, שיטות לניהולם ופתרונות אפשריים להפחתת הסיכונים.

קרא עוד  

תאונות עבודה, סיבות עיקריות לתאונות עבודה, איכות הדרכה, איכות ההנהלה , ציוד והתאמת הציוד לייעודו.

קרא עוד